Zkoušky odborné způsobilosti

11.01.2011 12:03

Na počátku letošního roku končí platnost prvních „Osvědčení o odborné způsobilosti k zacházení s přípravky na ochranu rostlin“ vydaných na počátku roku 2006.

Pokud Vám končí platnost osvědčení, je potřeba se nechat přezkoušet.

Zkoušky budou opět jako před pěti lety probíhat v rámci jednoho pracovního dne. Po absolvování zkoušky obdrží uchazeč osvědčení na dalších 5 let přímo na místě.

V záložce "Ke stažení" naleznete aktualizovanou podobu souboru otázek.

 

Podle našich informací budou oblastní (okresní) pracoviště SRS vypisovat první termíny zkoušek v průběhu ledna, února a března 2011.

Po obdržení dostatečného množství přihlášek vyhlašují jednotlivá pracoviště termíny zkoušek a tyto termíny jsou pak vyvěšeny na internetových stránkách SRS v sekci Územní útvary SRS – jednotlivé OBO (oblastní odbory SRS). http://eagri.cz/public/web/srs/portal/uzemni-utvary-srs/

Po otevření stránky jednotlivých OBO jsou současně vyhlášené termíny dole pod úředními hodinami pracoviště. Termíny se budou postupně objevovat nové tak, jak bude přibývat přihlášek ke zkoušce. Po odevzdání přihlášky Vás pracovníci SRS písemně obešlou s termínem konání zkoušky.

 

V sekci "Ke stažení" naleznete několik dokumentů pro snadnější orientaci v problematice, v případě nejasností jsou Vám naši pracovníci plně k dispozici.

Pokud máte staré brožury, můžete je použít. Pokud nemáte, jsou k zakoupení na pracovištích SRS. Existuje i novější příručka, kterou by jste měli mít také.

 

Přejeme hodně zdaru

 

Tým L.E.S. CR spol. s r.o.